Niektóre domy lub właściwości wielorodzinne w nieruchomości może czuć un-financeable.

Może to być przez szereg przyczyn, takich jak nabywcy perspektywicznych lub nawet wymienić trudności z właściwościami. Niestety, te dolegliwości pojawiają się dziać po przedsiębiorca kupuje dom, a potem nie może go sprzedać. Przyjrzyjmy typowe czynniki, które właściwości nie mogą być finansowane, co można zrobić.
Mexforex.pl

Najbardziej typowym problemem jest najbardziej prawdopodobne, że ocena w domu nie jest wystarczające, by pokryć koszty i koszty rehabilitacji. Inwestor często jedynie odkrywa ten konkretny dala po tym, jak zakończyła faktyczną rehabilitację i ma chętnego kupca, który musi uzyskać standardowego kredytu finansowego, aby go kupić.

W tym samym duchu, rzeczywista ocena może wchodzić jednakże kupujący nie może uzyskać dofinansowanie z uwagi na zaostrzone wymagania dostawcy pożyczki – dla oceny przykładem kredytowych, okres w pracy, najnowszej historii wykluczenia lub nawet osobistego bankructwa, aby wymienić tylko kilka.

To nie może być tak proste, jak to dzieje się do dodatkowego kupującego lub po prostu uzyskanie dodatkowej oceny, zwłaszcza jeśli to nabywca została odrzucona przez Federal Housing Administration, aby rozpocząć jako własność przedsiębiorcy jest “skażone”, aby oceny w Federal Housing Administration program do co najmniej sześciu miesięcy.

Najprostszym sposobem, aby rozwiązać problem kredytu i oceny problemów jest uzyskanie pożyczki spółek osobowych ani nawet profil kredytodawców do inwestowania w sprzedaży. Prywatnych kredytodawców są ludzie, którzy są gotowi zastawić gotówki będzie zazwyczaj mają w banku zarabia kilka% udziałów.

Rzeczywista inwestor powinien zaoferować tej osoby do 10% odsetek kredytu hipotecznego zabezpieczone tylko przez pierwszy kredyt w domu posiadające dwa lub trzy 12 miesięcy wzrosnąć notatkę. Ten prywatny pożyczkodawca może również otrzymać 2% w celu 5% w punktach końcowych dotyczących kredytu i mają karę przedpłaty związanego z trzech miesięcy ciekawości.

To jest dokładnie to, czego przykładem prywatny pożyczkodawca by dostać się na $ 100,000 głównej pożyczki na obszarach Polski:

Kupujący powinien być w stanie odłożyć 20% od kosztu w celu zabezpieczenia hipotecznego w razie upadku przemysłu. Wiele obecnych nabywców mieszkań posiada duży budować tylko dlatego, że doświadczeni nieruchomości wykluczenia, jak również nie zostały zrekompensowane spłaty kredytu przez dłuższy czas. 10% ciekawość po 100 $, Thousand Równa $ 833.Thirty trzy miesięczne kontra prawdopodobnie $ 83.33 w pobliskim banku w interesie 1% na konto czekowe.

Od zamknięcia, spółka będąca pożyczkodawcą dostanie gotówki związany z $ 3000 w celu $ 5 tys czynników domykanie. Gdy właściciel domu refinansowane całej frazy hipoteki, a także uiszczenia opłaty przedpłaty, prywatny usługodawca pożyczka może ponadto otrzymać $ 833.Thirty trzy x kilku miesiącach opłata przedpłaty = $ 2 pięćset.

Ocena powinna być wykonana przez zaufanego oceniającego oraz polityki imię i ubezpieczenia powinny być dostarczone do prywatnego dostawcy pożyczki. Prawnik powinien napisać wszystkie formalności hipotecznych jak zrobić prawdziwe zamknięcie w celu ochrony inwestorów / sprzedawcą i kredytodawcy.

Korzystanie z dostawcą pożyczki osobiste umożliwia nabywcy ze złych kredytów na zakup domu. Pozwala również sprzedający nie muszą być uzależnione od kaprysów pobliskim lub ogólnopolskiego banku, które mogą być boi dać zysk, który społeczności, a nawet w tym czasie na rynku.